Dlaczego powstał ten blog

Blog ma na celu przedstawienie realnych możliwości i pomysłów na prace z domu, własny biznes online, czy po prostu źródło dodatkowego dochodu. I właśnie o tą realność najbardziej chodzi... Jest bardzo dużo informacji, rekomendacji, recenzji, których zadaniem jest pozyskanie przychodu dla osoby rekomendującej i nie zawsze „cudowne” rozwiązania są rzeczywiście realne. W internetach naprawdę można zarobić i tutaj znajdziesz informacje jakie sposoby się w moim przypadku sprawdziły oraz czego radzę unikać.

Kim jestem

woman-5146765_640

Cześć,

Jestem Ania, obecnie zajmuję się tworzeniem produktów low content.

Praca na etacie nigdy nie była moim powołaniem i od zawsze wiedziałam, że chcę mieć swój biznes, bez szefa nad głową. Już w szkole średniej zastanawiałam się co mogę robić na własny rachunek. Niestety nie miałam nikogo, kto mógłby mi choćby odrobinę wskazać kierunek więc wiedzę czerpałam z książek i internetu. Podczas swoich poszukiwań wielokrotnie trafiałam na programy, szkolenia, które kusiły dużym zarobkiem w krótkim czasie. Niestety wiele z tych opcji było po prostu oszustwem. Być może faktycznie prowadziły do wielkich zarobków osoby, które tak ochoczo je promowały. Nie jestem zwolennikiem takich rozwiązań, dlatego poszukiwałam opcji, które finalnie przełożą się na prawdziwe pieniądze. Nie było łatwo, lecz przyszedł wreszcie moment gdy wdrażane sposoby zaczęły być zgodne z wyznawanymi przeze mnie wartościami i przede wszystkim zaczęły działać przynosząc realne pieniądze.

I właśnie tym co zadziałało, a co (w moim przypadku) nie zadziałało chcę się z Wami dzielić na tym blogu. Dodatkowo w blogu znajdziecie również opis tego jak zmieniłam swoje nastawienie do życia, do pieniędzy  i pracy, bo bez tego podejrzewam, że nie byłabym w tym miejscu, w którym jestem.

Kontakt

Jeśli potrzebujesz więcej informacji bądź chciałbyś nawiązać współpracę, skontaktuj się ze mną przez formularz kontaktowy

Proszę wpisać imię.
Proszę wpisać treść wiadomości.